XLEDNOVÉ AKTUALITY 2016


Ahoj všichni v roce 2016. Omlouváme se za jistou prodlevu s aktualizací těchto stránek. Web master byl na operaci a já jsem byl pro jiné povinnosti časově velmi zaneprázdněn. Klubových informací není zatím mnoho, takže je zde pověsíme v únoru. Všichni členové je také dostanou mailem, kdo nemá internet, tak poštou.

Dole si rozklikněte tři fotky. Poslední vystoupení v roce 2015 měli Fešáci 28.12.ve vyprodané Měšťanské besedě v Plzni. Měli jsme možnost být účastníky opravdu příjemného večera. Fešáci byli jako vždy super a publikum kvitovalo jejich hudební výkony i vtipné repliky častým potleskem.

OpenOpenOpen

Po několikaleté pauze měli Fešáci v rapertoáru opět Lojzu a Lízu. Tentokrát byl Tomášovi partnerem Rosťa Fišer, skoro dokonalá kopie M. Tučného, frontman kapely Michal Tučný revival Plzeň. Dole je asi minutová ukázka.


13. a 14. ledna podstoupili hlavní protagonisté Přímé linky T. Linka a kapelník A. Kny operce kolen. Přejeme jim, ať už je to nebolí a chodí jim to jako za mlada. Den před nimi, 12. ledna podstoupil druhou operaci klíční kosti, kterou si před čtrnácti měsíci zlomil při autonehodě, webmaster Aleš Jelínek. Doufáme, že jak kapela, tak i členové Fan klubu, nebudou v nastávajícím roce lékaře potřebovat. Toto snad už stačilo.
Kačenka a Dáška Linkovy udělali pár obrázků u Tomášova lůžka. Aby se děda nenudil, přišel ho obveslit také vnouček.

Open

S blížícím se rozjezdem sezony, bude i více příspěvků na našich stránkách. Přežijte zimu a ve zdraví na viděnou na nějaké akci.