LEDNOVÉ AKTUALITY 2013

Ahoj v roce 2013.

Konec světa nenastal, takže se můžeme opět těšit v tomto roce na nové zážitky.

22.1.2013 zahrála kapela s Tomášem v Rikatádu. Večer se povedl, návštěva byla slušná i díky účasti některých členů Fan klubu. Rád jim touto cestou děkuji.Věřím, že se v úterý 26.3. v Riku opět uvidíme.
Tady je krátké video.Pro nemoc nemohl hrát A. Kny. Na jeho postu si po delší době zahrál opět synovec Miloše Slezáka.

Následuje pár klubových zpráv:

Chci zde ještě jednou zmínit,že v letošním roce jsme byli nuceni roční klubový příspěvek zvýšit o dvacet korun na 120 kč. Splatný je jako každý rok do 31.1. Není ale problém zaplatit samozřejmě v pozdějším termínu. Pokud možno ale do 20.7. tr.Tuto opožděnou platbu by bylo dobré sdělit mailem. Buď mě, nebo Příhodovům. Věříme, že dvacetikoruna navíc snad nikomu neublíží. Proti srovnatelným fanklubům máme pořád jeden z nejnižších příspěvků.

Letošní kalendáříky jsme rozeslali všem členům. Kdyby snad je někdo nedostal, ať se ozve. Doufám ale, že je všechno OK.

Chci vás touto cestou upozornit na nově zaregistrovanou doménu stránek www.tomaslinka.cz. Zde by měly být časem pod jednou střechou obě kapely (Fešáci, Přímá linka) i Tomáš.

Na těchto našich stránkách chceme brzy publikovat také ferman, tedy rozpis vystoupení obou Tomášových kapel. Dnes vás zveme 20.2. do Kynšperka nad Ohří (Sokolov):

ZA VEDENÍ FK F. Jelínek