ČERVNOVÉ AKTUALITY 2010

Ten, kdo letos přijel do Heřmanovy Hutě na Muzikantský heřmánek, užil si zde krásný fesitval. Hvězdné obsazení, vynikající zvuk a nádherné počasí musely každého uspokojit. Dík patří všem, kteří se o tento krásný zážitek zasloužili. Na příští ročník jistě rádi zase přijedeme.

Několik fotek najdete ve složce Fotky

Kapelník Roman Ištvánik připravil pro příznivce T.Linky a Přímé linky podpisovou kartu. Pro náš Fan klub je zdarma. Během několika dnů každý člen obdrží kartu poštou, popř. osobně na Vochtánce.

Pozvánka na Vochtánku

Čas letí jako voda, festival na Vochtánce už je za pár týdnů. Chceme vás na tuto akci opět pozvat. V country hostinci, kde se rádi občerstvíme, došlo k několika změnám. Nově se točí pivo Kozel, mají zde velký výběr teplých jídel, je otevřena cukrárna atd. Podrobnosti najdete jako obvykle na www.kempcountry.rychnovsko.com. Těšíme se opět na viděnou a doufáme v lepší počasí než bylo vloni.
Pro členy Klubu, kteří dorazí na letošní country festival na Vochtánce máme připravenu vzpomínkovou pohlednici.

Na 1. máje jsme se rozjeli navštívit T.Linku do Hoštic.
Přestože v se letošním hoštickém recesistickém průvodu sešlo méně účastníků, zábava byla výborná.

Příjemné prožití dovolených či prázdnin, slunečné počasí a hodně krásných zážitků přeje Fan klub Tomáše Linky a Přímé linky.